Sauna i jej działanie

Osoby lubiące ciepło powinny wybrać się do sauny, która ma niebagatelne właściwości oczyszczające. Jednym z jej rodzajów jest sauna fińska – zabieg bardzo popularny w krajach skandynawskich, z którego korzystają osoby w różnym wieku. Dla nich pobyt w saunie to nie tylko zabieg dający możliwość zachowania zdrowia, ale też sposób na spędzenie wolnego czasu i okazja do spotkań towarzyskich.
czytaj więcej...

Urządzenia masażu wodnego

Tajfun "Duo" Jet

Urządzenie masażu wykonane z brązu. Urządzenie składa się z: zestawu montowanego w ścianie, posiadającego rury ochronne dla węża pneumatycznego i powietrznego, kanały: ssący i tłoczny z wyjściami GW 21 /2" i zestawu końcowego, w skład którego wchodzą: armatura przyłączeniowa z regulatorem powietrza, włącznik PN, pokrywa stalowa V4A, regulator siły wypływu strumienia wody, dysze 40 mm z możliwością ustawienia kierunku. W komplecie znajduje się pompa masażu, skrzynka sterująca IP54, wąż pneumatyczny, części przyłączeniowe.

Zestaw montażowy 24 cm.
Zestaw końcowy, pokrywa stalowa V4A z pompą 2,6 kW, 400 V, wydajność 63 mVh, prędkość strumienia wody 1 metr przed dyszą wynosi 2 m/sek.


Urządzenie masażu wodnego Hurricane 

Urządzenie masażu wodnego z tworzywa ABS. Przednia pokrywa wykonana w atrakcyjnej niepowtarzalnej formie. W panelu przednim znajduje się przycisk PN do aktywowania pracy pompy i regulacja dopływu powietrza do kąpieli z bąbelkami. Za pomocq dyszy regulowana jest siła wypływu wody. Funkcje te są obsługiwane z basenu. Urządzenie nadaje się do wszystkich rodzajów basenów. Kołnierz uszczelniający do basenów foliowych dostarczany jest zawsze w komplecie.
Zestaw montażowy Hurricane
Do osadzania w ścianie basenu.

Zestaw końcowy Hurricane

Zawiera elementy do sprawnego działania urządzenia: pompę, wkład przedni, przekaźnik pneumatyczny podłączany do stycznika. Zawory i rury trzeba zamówić osobno. Nie powinno się odstawiać pompy od zestawu montażowego.

Hurricane, 40 m3 /h, pompa 400 V, 2,5 kW.
Hurricane, 45 m3 /h, pompa 400 V, 3,0 kW.
Hurricane, 70 m3 /h, pompa 400 V, 3,5 kW.
Hurricane, 78 m3 /h, pompa 400 V, 4,5 kW.
Wymagane wymiary szybu dla pompy: głębokość 600 mm (bez zaworów), 900 mm (z zaworami), szerokość 700 mm, wysokość 850 mm.


Masz pytania zadzwoń 511 385 088