Sauna i jej działanie

Osoby lubiące ciepło powinny wybrać się do sauny, która ma niebagatelne właściwości oczyszczające. Jednym z jej rodzajów jest sauna fińska – zabieg bardzo popularny w krajach skandynawskich, z którego korzystają osoby w różnym wieku. Dla nich pobyt w saunie to nie tylko zabieg dający możliwość zachowania zdrowia, ale też sposób na spędzenie wolnego czasu i okazja do spotkań towarzyskich.
czytaj więcej...

Baseny

Firma Golden Saunas wykonuje baseny zewnętrzne jak i wewnętrzne, które przeznaczone są dla osób indywidualnych, a także niedużych obiektów użyteczności publicznej. Nasza Firma wykonuje baseny w różnych technologiach, do jakich zaliczamy :

  • baseny murowane wykładane ceramiką
  • baseny ze stali nierdzewnej
  • beseny murowane wykładane folią
  • gotowe baseny ogrodowe

Baseny murowane wykładane ceramiką  wewnętrzne z pustaków betonowych lub żelbetonowych. Niecki uszczelniane są basenową folią PCV i wykładane ceramiką basenową. Kształt i wymiary basenów murowanych i żelbetonowych jest dowolny, według upodobania właściciela. Jednak zaleca się kształty regularne basenów ze względu na łatwiejsze ich użytkowanie. Na przykład, stosowanie przykrycia lustra wody przez specjalne przykrycia basenowe, które używa się w celu ograniczenia parowania wody basenowej. Dodatkowo w pomieszczeniach, gdzie znajduje się basen, stosuje się skraplacze pary wodnej lub układy wentylacji w celu zapewnienia odpowiedniej wilgotności powietrza w pomieszczeniu.

Baseny ze stali nierdzewnej cieszą sie uznaniem w prywatnych domach i ogrodach oraz jako baseny publiczne. Stal nierdzewna pozwala na wykonanie besenów o dowolnych kształtach. Jest to dobre, jeśeli chcemy posiadać nietypowy basen idealnie wpisujący się w miejsce, w którym stoi. W tej technologii możemy również wykonywać wanny SPA. Stal nierdzewna posiadają wiele zalet. Charakteryzuje się dużą szczelnością i gładką powierzchnią. Niecki stalowe odporne są na działanie mrozu. Konstrukcje samonośne sprawiają że unikamy w przypadku ich montażu prac budowlanych, co znacznie przyspiesza realizację basenu.

Baseny wykładane folią są wykonywane na podobnej zasadzie jak baseny wykładane ceramiką. W basenach wykładanych folią zamiast ceramiki stosuje się folią basenową zbrojoną 1,5 mm. Folia o grubości 1,5 mm stanowi jednocześnie element zapewniający szczelność basenu. Zalety basenów wykładanych folią w porównaniu z poprzednimi jest to niższy koszt wykonania. Baseny tego typu zapewniają łatwoś utrzymania ich w  kompletnej czystości.

 

Z wielką starannością analizujemy potrzeby i oczekiwania każdego Klienta, tak aby proponowane przez nas rozwiązania, skutecznie doprowadzały do pełnej satysfakcji z zakupionego produktu.  Do wykonania wszystkich rodzajów basenów stosujemy najlepsze produkty dostępne na rynku.Do dobrej współpracy zapraszamy: inwestorów, architektów oraz osoby i instytucje planujące przedsięwzięcia SPA&WELLNES. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i prosimy o kontakt z nami.


Oferta niedostępna


Pozostała oferta:

Sauny Fińskie

Sauny Infrared

 

Łaźnie Parowe

Wanny Spa

Groty Solne
baseny, baseny murowane, baseny wykładane folią, baseny ze stali nierdzewnej, baseny ogrodowe