Sauna i jej działanie

Osoby lubiące ciepło powinny wybrać się do sauny, która ma niebagatelne właściwości oczyszczające. Jednym z jej rodzajów jest sauna fińska – zabieg bardzo popularny w krajach skandynawskich, z którego korzystają osoby w różnym wieku. Dla nich pobyt w saunie to nie tylko zabieg dający możliwość zachowania zdrowia, ale też sposób na spędzenie wolnego czasu i okazja do spotkań towarzyskich.
czytaj więcej...

Balie do kąpieli gorącej ("hot-tubs") wykonane w całości z drewna. Balie drewniane z piecem

Wyposażone w piecyk - ze stali nierdzewnej - do podgrzewania wody (opalany drewnem lub brykietem), co umożliwia kąpiel na zewnątrz bez względu na porę roku. Balie o różnych średnicach i z różnego rodzaju drewna. Sprawdzona technologia gwarantuje długotrwałą i bezproblomową eksploatację. Balie dostępne są wyłącznie na indywidualne zamówienia i nie są oferowane w sklepie internetowym.Drewniane obudowy wanien
Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować Wyjątkowe obudowy - maskownice drewniane do gotowych wanien akrylowych różnych producentów. Wykonywane w różnych wymiarach, kształtach i z różnych gatunków drewna, z obręczami lub bez. Drewno impregnowane specjalnym olejem lanolinowym, obręcze ze stali nierdzewnej. Obudowy wykonujemy wyłącznie na indywidualne zamówienia, pod konkretną wannę.

Masz pytania zadzwoń 511 385 088