Sauna i jej działanie

Osoby lubiące ciepło powinny wybrać się do sauny, która ma niebagatelne właściwości oczyszczające. Jednym z jej rodzajów jest sauna fińska – zabieg bardzo popularny w krajach skandynawskich, z którego korzystają osoby w różnym wieku. Dla nich pobyt w saunie to nie tylko zabieg dający możliwość zachowania zdrowia, ale też sposób na spędzenie wolnego czasu i okazja do spotkań towarzyskich.
czytaj więcej...

Firma Golden Saunas  zajmuje się produkcją,  projektowaniem oraz montażem saun fińskich, saun infrared, łaźni parowych, grot solnych i basenów. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski, Niemiec, Czech, Słowacji .Służymy pomocą na etapie projektu. Proponujemy najnowsze rozwiązania, które ograniczyć może tylko nasza wyobraźnia. Połączenie nowoczesnych technologii z zachowaniem tradycyjnych elementów budowy Państwa SPA pozwoliło na stworzenie unikalnych rozwiązań. Pomagamy optymalnie zaaranżować powierzchnię pomieszczenia przeznaczonego na saunę. Do budowy saun wykorzystujemy wyselekcjonowane drewno najwyższej jakości klasy A+, specjalnie przygotowane impregnowane specjalnym olejem inpregnacyjnym do długotrwałego użytkowania. Naszym Klientom oferujemy profesjonalną obsługę. Wszystkie nasze sauny są budowane w oparciu o normy i zasady budowy z przeznaczeniem do użytku publicznego jak i domowego. Na wszystkie nasze urządzenia udzielamy 2 lata gwarancji. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasze urządzenia posiadają certyfikaty zezwalające na użytkowanie sauny w miejscach publicznych jak i domowych.

Koszty transportu i montażu sauny na terenie całej Polski pokrywa Golden Saunas.
Bezpieczeństwo ich użytkowania naszych urządzeń zapewniają unijne certyfikaty i atesty.

Oprócz działalności usługowej prowadzimy sprzedaż:

piecy do saun;
szeroką game wkładów i kaset kominkowych;
obudowy do wkładów kominkowych;
różnego rodzaju piece wolnostojące;
wysokiej klasy generatorów pary;
osprzętu do budowy łaźni parowych;

systemów oswietlenia światłowodowego i LED;
akcesoriów do saun fińskich;Koncentraty zapachowe do sauny na bazie naturalnych olejków eterycznych,Koncentraty zapachowe do łaźni parowej na bazie naturalnych olejków eterycznych,Olejki eteryczne jako dodatek do jacuzzi lub wanny Spa.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak również do właścicieli gabinetów obdnowy biolgicznej, hoteli, senatoriów oraz innych obiektów.

Działamy na terenie całej Polski !!!

Zadzwoń  do nas i dowiedz się więcej :

tel. +48 511 385 088 

tel. +48 668 919 905

Biuro

Piłsudskiego 4A, 46-200 Kluczbork     
 
E- mail :  saunyzamowienia@gmail.com
E- mail :  budowaspa@gmail.com
 
 
Golden Saunas                                          
NIP - 752-139-50-16                        

REGON - 369906810                       
Ossowskiego 51/4
46-203 Kluczbork