Sauna i jej działanie

Osoby lubiące ciepło powinny wybrać się do sauny, która ma niebagatelne właściwości oczyszczające. Jednym z jej rodzajów jest sauna fińska – zabieg bardzo popularny w krajach skandynawskich, z którego korzystają osoby w różnym wieku. Dla nich pobyt w saunie to nie tylko zabieg dający możliwość zachowania zdrowia, ale też sposób na spędzenie wolnego czasu i okazja do spotkań towarzyskich.
czytaj więcej...

Sauny Combi Golden Saunas, Producent Saun Combi

Firma Golden Saunas posiada w swojej Produkcji, także sauny zwane combi. Ich prozdrowotne działanie pozwala nam otrzymać podwójne korzyści, jakimi są dzisiaj kąpiel wśród rozgrzanych do czerwoności kamieniach wulkanicznych polewając je wodą z wyciągiem aromatycznych ziół i cytrusów, Natomiast jutro - przenikające nasze ciało rozgrzane ciepło promieni podczerwonych Infrared. 

Produkowane przez Golden Saunas Sauny combi stanowią połączenie tradycyjnej sauny fińskiej z kabiną Infrared.
● znajdują się tu dwa niezależne źródła ciepła: elektryczny piec taki jak w tradycyjnej saunie fińskiej np Eos thermat lub inny w.w dodatek natomiast stanowi 
system termiczny emitujący podczerwień infrared:
- są to profesjonalne promienniki ceramiczne EOS lub kwarcowe DR. Fisher (Philips).
- specjalna folia termiczna rozmieszczona na całej powierzchni kabiny sauny !.
● Do budowy sauny combi wykorzystywane jest wyselekcjonowane i odżywiczone drewno wysokiego gatunku , odporne na bardzo częste zmiany temperatur i wilgotności w saunie combi.
● całe wyposażenie suny combi Produkowanej przez Golden Saunas dobieramy konkretnie pod wymagania Klienta i kubaturę sauny jaką chce zbudować.
● Ponadto standardowo w wyposażeniu kabiny sauny jznajduje się elektroniczny dwufuncyjny sterownik z
wyświetlaczem NEXEN typ SS - 12, którego banalna łatwość obsługi sprawia, że  bez problemu zmieniamy tradycyjną saunę fińską w kabinę rozgrzewającą nasze ciało promieniami podczerwieni ( Infrared ).

Sauna Combi Dla kogo?

W większości to zakup idealny dla rodziny, w której znajdą się zarówno amatorzy gorących fińskich kąpieli, jak i osoby nie mogące korzystać z typowej sauny fińskiej, ze względu na przeciwwskazania zdrowotne, bądź, zwyczajnie, nie lubiące 110-stopniowych "upałów". Sauny combi są kompromisowym rozwiązaniem dla każdego domownika.
Sauny combi pozwalają klubom fitness i centrom SPA dotrzeć do wszystkich miłośników ciepła: zarówno wysokotemperaturowej kąpieli w saunie fińskiej, jak i łagodnych seansów w Infrared, bez konieczności zakupu dwóch osobnych kabin.
Zwolennicy klasycznej sauny fińskiej, poszukujący alternatywnych form relaksu, korzystają również z kabin Infrared. Zwracają oni uwagę na odmienną specyfikę tych kąpieli: z sauny Infrared można korzystać codziennie, wchodząc jednorazowo na cały seans, bez przerywania go zimnym prysznicem, jak to ma miejsce w tradycyjnej saunie fińskiej. Duże znaczenie ma również większa skuteczność promieni podczerwonych w zabiegach oczyszczających nasze ciało z toksyn, odchudzając je redukujących nadmiar cellulitu, w porównaniu do tradycyjnej sauny fińskiej. Ciepło promieni podczerwonych (Infrared) dociera w głąb tkanek podskórnych naszego ciała, co przynosi nam ukojenie w wielu bólach, dogłębnie rozgrzewając mięśnie i organy, wspomagając ich pracę, mobilizując siły witalne i wzmacniając odporność immunologiczną ludzkiego organizmu.

 

sauny combi, sauna combi, sauny kombi, sauna kombi, sauny combi producent, producent saun combi

Masz pytania zaadzwoń +48 668 919 905 lub +48 511 385 088