Sauna i jej działanie

Osoby lubiące ciepło powinny wybrać się do sauny, która ma niebagatelne właściwości oczyszczające. Jednym z jej rodzajów jest sauna fińska – zabieg bardzo popularny w krajach skandynawskich, z którego korzystają osoby w różnym wieku. Dla nich pobyt w saunie to nie tylko zabieg dający możliwość zachowania zdrowia, ale też sposób na spędzenie wolnego czasu i okazja do spotkań towarzyskich.
czytaj więcej...

Sauny nowoczesne , sauny fińskie Golden Saunas

Sauny Fińskie nowoczesne kierowane są do ludzi, którzy cenią doskonałość, oraz piękne wykończenie

Golden Saunas producent saun posiada w swojej ofercie niepowtarzalną w swym rodzaju ofertę nowoczesnych saun fińskich i infrared. Sauny nowoczesne zaliczne są do wielu poszukiwanych trendów w aranżacji i wykonczenia wnętrz. Przeszklenie znajdujące się na całej ścianie frontowej nadaje saunienowoczeny wygląd i ergonomię. Sauny - najnowsze realizacje 2021

Poniżej prezentujemy Państwu nasze wybrane realizacje saun. Prosimy Kliknąć na wybrany obrazek, aby powiększyć zdjęcie.
Realizacje Sauny Przeszklone

 

Opis nowoczesnej sauny fińskiej Golden Saunas :

Materiał‚ wykorzystywany do budowy nowoczesnej sauny fińskiej:
Frontowa ściana wykonana w całości z niezwykle trwałego szkła hartowanego, sufit, ściany wewnętrzne wykonane z wysokiej jakości świerku nordyckiego kl. A+. Dbale leżakowany, odżywiczony, impregnowany specjalnym olejem parafinowym.
- opanelowanie zewnętrzne ścian niewidocznych: specjalna płyta montażowa do saun.
- solidne elementy konstrukcyjne z solidnego drewna.
- Izolacja cieplna i przeciwwilgociowa folia aluminiowa grubości 50 mm układana w ścianach na całej powierzchni sauny ! Grubość ściany moułu sauny 7 cm.
Specjalnie zaprojektowane solidne ławy sauny o brzegach wyprofilowanych SOFTLINE. Ilość szt. w zależności od wielkości sauny. Budowane ze złocistego afrykańskiego drewna abachi / lub jasnej ławkowej osiki syberyjskiej (do wyboru w tej samej cenie).

Nowoczesne Sauny fińskie produkcji Golden Saunas wyposażamy w specjalnie wyprofilowane oparcia i zabudowy międzyławowe wykonane w wersji nowoczesnej - aranżacja w/w, wykonane z afrykańskiego drewna abachi / lub ławkowej syberyjskiej osiki (do wyboru w cenie). Oświetlenie nowoczesnej sauny fińskiej  : lampa saunowa drewniana oraz oświetlenie Led Rgb sterowane pilotem.

Piec do sauny:

Piec elektryczny nowoczesnej sauny : jest profesjonalnym piecem przeznaczonym do saun wysokotemperaturowych produkcji niemieckiej Firmy EOS. Do wyboru : sauna sucha - piec typ Thermat, sauna mokra - piec typ Bio Thermat. Piece te umożliwia Państwu kąpiel suchą oraz mokrą w zależności od upodobania - kamienie wulkaniczne znajdujące sie na piecu mogą być polewane wodą wraz z olejkami eterycznymi. Jest to możliwe dzięki odpowiednim zabezpieczeniom i solidnej konstrukcji pieca. Moc pieca jest dobierana do odpowiedniej kubatury sauny. W zestawie wraz z piecem dołączmy zestaw kamieni wulkanicznych do sauny (waga 15 kg). 

sauny nowoczesne i ich sterowanie elektroniczne

Sterownik elektroniczny montoway na zewnątrz sauny posiada bardzo wyrażny wyświetlacz NEXEN model SS - 11. Sensorowy czujnik temperatury montowany nad piecem. Więcej na informacji na temat sterownika NEXEN prosimy kliknąć NEXEN INSTRUKCJA 

sterownik do sauny nowoczesnej Golden Saunas


Możliwość wykończenia z zewnątrz sauny nowoczesnej z różnego rodzaju wysokiej jakośći materiałów: 

 

  • wszelkiego rodzaju glazura - płytki, mozaika szklana marki MOSAVIT
  • specjalna płyta kartonowo-gipsowa do saun (szpachlowana i malowana)
  • różnegorodzaju płyta meblowa do saun
  • lakobel (szkło barwione )


Masz pytania zaadzwoń +48 668 919 905 lub +48 511 385 088